Hizmetlerimiz

İster şehir içi, ister şehirler arası isterseniz uluslar arası nakil işlemleriniz için cenaze aracı temini sağlamaktayız. Firmamız dünyanın her yerine cenaze nakil hizmetini gerçekleştirebilmektedir.

Sağlık bakanlığının cenaze araçları için uygun gördüğü tüm şartları taşıyan vip cenaze araçları hizmetinizdedir. Klimalı ve araç içi iletişim sağlanabilen cenaze araçlarıdır.

Cenaze nakli esnasında araçlarımız aynı anda 3 cenazeye kadar taşıma yapabilmektedir. Ayrıca araçlarımızda cenaze yakınları içinde yer bulunmaktadır. Cenaze ile birlikte araçta yakını da bulunabilir.

Araçlarımızda sağlık ve hijyen üst seviyede tutularak, cenaze de koku vb. durumlara karşı önlemler alınmış kaliteli malzemeler ile izolasyonu yapılmış tabutlarda nakil sağlanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize 25 yılın verdiği tecrübe ile hizmet ederken kendimizi her daim geliştirmekteyiz. Araçlarımız yeni nesil teknolojiyi barındırmaktadır. Uzman ekibimiz cenaze nakil işlemlerinizi profesyonel ve güvenilir bir şekilde tamamlamaktadır.Cenaze işlemleri

Turgutlu Cenaze İşlemleri

Belediye cenaze işlemleri

Belediye Cenaze İşlemleri

Cenaze Nakil Hizmeti

Cenaze Nakil Hizmeti

Cenaze Aracı

Turgutlu Cenaze Aracı

Turgutlu Cenaze Nakil Hizmetleri