Hizmetlerimiz

Turgutlu belediye cenaze işlemleri olarak en başından sonuna kadar tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayarak cenazenin defnedileceği noktaya kadar yanınızda oluyoruz. İşlemler arasında cenazenin hazırlanması, ölüm raporunun alınması, evden alınıp morga kaldırma işleri, yıkanması, kefenlenmesi, çinkolu tabuta konması, yeşil örtüsünün örtülmesi, belediye yol belgesinin alınması, camii ve mezarlığa nakil işlemleri ve kabir malzemelerin hazırlanması gibi tüm hizmetleri sağlamaktayız.

Cenazemiz dünyanın neresinde olursa olsun, Şehiriçi, şehirlerarası veya uluslarası cenaze işlemleri konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Firmamız Turgutlu cenaze işlemleri veya herhangi bir bölgede cenaze işlemleri konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimiz cenaze işlemlerini yerine getirirken sırasıyla, özenle hizmet vermekteyiz. 25 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Cenaze nakil işlemlerimizi gerçekleştirdiğimiz tüm araçlarımız yeni olup, şehiriçi, şehirlerarası veya uluslararası gözetilmeksizin tüm nakil işlemlerinde profesyonel tam donanımlı araçlar kullanılmaktadır.Cenaze işlemleri

Turgutlu Cenaze İşlemleri

Belediye cenaze işlemleri

Belediye Cenaze İşlemleri

Cenaze Nakil Hizmeti

Cenaze Nakil Hizmeti

Cenaze Aracı

Turgutlu Cenaze Aracı

Turgutlu Cenaze Nakil Hizmetleri